Loading...

Dla Firm

Sam decydujesz, co jest ważne dla sukcesu Twojego spotkania.

Sale konferencyjne w Nova Stodoła w Kłomnicach otwierają przed Państwem wiele możliwości. Oferujemy elegancką przestrzeń spotkań. Doskonała kuchnia i obsługa pomogą naszym gościom zorganizować idealne spotkania, konferencje czy imprezy firmowe.

Posiadamy szeroki wachlarz atrakcji w zakresie integracji i eventów firmowych. Jesteśmy w stanie przygotować atrakcje nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny design, wyśmienita kuchnia oraz przestrzenne sale konferencyjne stanowiące idealne warunki do organizacji spotkań biznesowych.

Noclegi Nova Stodola oferuje:
– 23 pokoi w tym przestronny  apartament
– 3 sale konferencyjne,
– elegancką restaurację serwującą wykwintne i oryginalne dania,
– klimatyzowane sale,
– przestronny parking zewnętrzny,
– ogród zewnętrzny.

Szkolenia i konferencje

W Nova Stodoła znajdują się trzy sale konferencyjne mogące pomieścić od 20 do 200 osób w zależności od układu sali. Noclegi Nova Stodoła charakteryzuje się doskonale zaprojektowaną przestrzenią przeznaczoną do spotkań, szkoleń, konferencji czy podobnych wydarzeń. Nasz zespół profesjonalistów dokłada wszelkich starań do organizacji wydarzeń w Nova Stodoła – od mniejszych spotkań biznesowych po duże konferencje i szkolenia.

Sale wyposażone są w klimatyzacje, a także nowoczesne rozwiązania multimedialne:
–  nagłośnienie, mikrofony
–  projektor,
–  ekran,
–  flipchart.

Wszystkie sale w naszym obiekcie wyposażone są w bezpłatny dostęp do internetu WiFi.

Imprezy integracyjne

Aby urozmaicić Państwa szkolenie proponujemy także szeroki pakiet imprez integracyjnych. Specjalizujemy się w imprezach szytych na miarę. Współpracujemy z najlepszymi agencjami eventowymi, które sprawią, że Państwa impreza będzie niezapomniana.

Noclegi Nova Stodola oferuje:
-Wieczory tematyczne
– Spływy kajakowe
– Wyprawy 4×4
– Gry terenowe
– Paintball
– Gokarty
– Quady
– Skoki spadochronowe
– Karaoke, Dyskoteka

Spotkania biznesowe

Coraz częściej odchodzi się od spotkań w murach firmy, aby jedna i druga strona spotkania miała szanse swobodnie porozmawiać. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy zaproponować lunche, obiady lub kolacje dla Was i waszych partnerów.

Nasza kameralna sala VIP to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Zapraszając partnerów biznesowych na obiad lub kolacje będziecie mogli prowadzić rozmowy biznesowe przy najbardziej wykwintnych daniach przygotowanych specjalnie dla Was przez naszego szefa kuchni. Wyśmienite i oryginalne dania umilą czas podczas spotkania, a może  nawet pomogą w podjęciu trudnej zawodowej decyzji.

Wybór należy do Ciebie
Sam decydujesz, co jest ważne dla sukcesu Twojego spotkania.